Hallo allemaal,
Ik verhuur mijn studio in het de wijk Sörnäinen tijdens de maand juli. Ik ga zelf deze hele maand naar Nederland voor familiebezoek.
De studio is 32m2, uiteraard volledig gemeubileerd en ideaal voor 1 en/ of 2 personen. Roken is niet toegestaan maar dat kan op de binnenplaats. Wasmachine en droger zijn aanwezig in de kelder en gratis te gebruiken.
De locatie ligt op 2 minuten loopafstand van de hoofdstraat waar metro, trams en bussen richting het centrum en het vliegveld (!) af en aan rijden. Binnen 5 minuten (metro) zit je in het centrum en de er liggen 2 treinstations dichtbij (Helsinki centraal en Pasila) met snelle connecties naar andere steden en buitenwijken.
Let op: op dit moment zijn er renovatiewerkzaamheden aan de gevel en er is een steiger geplaatst met plasic aan de buitenkant. In de maand juli zijn er echter werkzaamheden die geen geluidsoverlast geven en de bouwvak begint ook.
Vanwege de werkzaamheden vraag ik niet de volle huur van 650 euro maar 550 euro voor de hele maand.
Geïnteresseerd? Laat me aub zsm iets weten.
Groetjes, Maaike
